Celebrity - NOOR Magazine originally published at Celebrity - NOOR Magazine

Čínske medzinárodné fórum pre inteligentnú komunikáciu 2023 buduje medzinárodný konsenzus a uľahčuje mediálne inovácieUSA – EnglishUSA – EnglishIsrael – EnglishIndia – EnglishLatin America – español

WU-SI, Čína, 9. septembra 2023 /PRNewswire/ — V dňoch 7. až 9. septembra sa v meste Wu-si v provincii Ťiang-su konala konferencia Čínske medzinárodné fórum pre inteligentnú komunikáciu 2023(China International Intelligent Communication Forum 2023), ktorú organizovala mediálna spoločnosť China Media Group a Ľudová vláda provincie Ťiang-su.

China International Intelligent Communication Forum 2023

Fórum sa konalo od roku 2021 už dvakrát, čím sa vytvorila špičková platforma pre medzinárodné výmeny a spoluprácu v oblasti inteligentnej komunikácie. Na tohtoročnom fóre s názvom „A New Journey towards Boundless Connectivity” (Nová cesta k bezhraničnej konektivite) sa stretli bývalí politickí hodnostári, zástupcovia medzinárodných organizácií, veľvyslanci v Číne, ako aj zástupcovia čínskych a zahraničných médií, odborníci, vedci a podnikatelia. Podelili sa o okrem iného o názory a výsledky v oblasti vývoja inteligentnej komunikácie a zodpovednosti médií v ére inteligencie.

Na fóre sa zúčastnili príslušní vedúci predstavitelia mediálnej skupiny China Media Group a ľudovej vlády provincie Ťiang-su, príslušní úradníci ľudovej vlády mesta Wu-si, Lin Shangli, prezident Čínskej univerzity Renmin, Matteo Renzi, bývalý predseda vlády Talianska, Erik Solheim, bývalý námestník generálneho tajomníka OSN a predseda centra EU-Asia Centre, Shahbaz Khan, zástupca Viacsektorového regionálneho úradu UNESCO pre východnú Áziu a John Collins, akademik z Univerzity v Cambridge. Na fóre sa zúčastnili osobne alebo prostredníctvom videospojenia a predniesli svoje prejavy. Počas fóra China Media Group veľkolepo zverejnila algoritmus „CMG”.

Zástupcov mladých ľudí z domova a zo zahraničia pozvali na dialóg za okrúhlym stolom, aby prostredníctvom diskusií hľadali riešenia z multikultúrnej perspektívy, ktoré sa sústredili na nové príležitosti a výzvy, ktorým čelí mladá generácia v ére inteligentných médií.

Uskutočnili sa tri podfóra na témy „Inteligentná technológia”, „Inteligentná spotreba” a „Inteligentná kultúra” spolu s aktivitami, ako sú „Globálny živý prenos z Wu-si na svetovú scénu”, „Cesta internetovej celebrity do Wu-si” a „Prehliadka Wu-si s veľvyslancami”.

Hostiteľské mesto Wu-si je už dlho známe ako „žiarivá perla jazera Tchaj-chu a prosperujúca krajina regiónu Ťiang-nan”. Mesto Wu-si, o ktorom existujú písomné záznamy už dlhšie ako 3 000 rokov, bolo jedným z rodísk kultúry Wu a v 20. storočí sa stalo kolískou čínskeho národného priemyslu a obchodu. V posledných rokoch využilo Wu-si toto fórum ako príležitosť na rozvoj inteligentného mediálneho priemyslu a uplatnenie dosiahnutých výsledkov spolupráce.

Fotka – https://mma.prnewswire.com/media/2206132/CIICF_2023.jpg

SOURCE CCTV.com

Originally published at https://www.prnewswire.com/news-releases/inske-medzinarodne-forum-pre-inteligentnu-komunikaciu-2023-buduje-medzinarodny-konsenzus-a-uahuje-medialne-inovacie-301922599.html
Images courtesy of https://pixabay.com

Celebrity - NOOR Magazine originally published at Celebrity - NOOR Magazine